Zbiorniki podziemne do paliwa lotniczego

ZBIORNIKI PODZIEMNE typ AVB PFS służą do magazynowania paliw w tym paliw lotniczych takich jak nafta lotnicza  JET A1 i jej pochodne, benzyny lotnicze jak AVGAS 100LL, UL91, UL93, MOGAS oraz regularne benzyny PB95 i 98 i inne.

Ich dwupłaszczowa konstrukcja  spełnia normy wytrzymałościowe i środowiskowe obowiązujące w całej Unii Europejskiej – norma EN 12285-1 oraz inne normy zbliżonych wymogach np ISO . Konstrukcje przez nas stosowane są akceptowalne nie tylko w UE, ale w większości krajów na świecie i są stosowane we wszystkich strefach klimatycznych.

Wyposażenie i orurowanie oraz autorskie rozwiązania zapewniają specjalne warunki przechowywania i dystrybucji paliw lotniczych z uwzględnieniem wymogów branżowych – lotniczych JIG (Joint Inspection Group – lotnicze standardy dostaw i operacji paliwowych).

Oczywiście oferta zbiorników obejmuje szereg wyposażenia tak aby dostarczyć odbiorcy końcowemu kompletny system paliwowy od zbiorników , poprzez armaturę i układy wydawcze, przeładunkowe – pompowe.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – dostosowujemy rozwiązania do potrzeb i możliwości klienta – technicznych i finansowych, w ujęciu racjonalności i efektywności, z uwzględnieniem rygorów jakościowych obowiązujących w lotnictwie. 

 

Nie znalazłeś interesującego produktu? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy profesjonalne i bezpłatne konsultacje, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję.