POZNAJ NAS BLIŻEJ

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

Firma eN-TANK jest firmą rodzinną. Właściciele działalność założyli w 2002 roku jako działalność jednoosobową, obecne przekształconą w spółkę komandytową. Od 2007 w ofercie posiadamy zbiorniki do paliw lotniczych. Doświadczenie zbudowaliśmy na dostawach dla ogólnej branży paliwowej i chemicznej.
Do dnia dzisiejszego obsłużyliśmy setki klientów w kraju i zagranicą. O zadowoleniu naszych klientów mogą świadczyć liczne rekomendacje i podziękowania za wykonane dostawy i uruchomione instalacje. Obecnie po wielu latach wachlarz naszych produktów i usług dla przemysłu ogólnego i sektora lotniczego bardzo się rozszerzył. Stale podnosimy swoje kompetencje, rozwijamy i inwestujemy w firmę, aby być coraz lepszym dla naszych Klientów!

NASZE MOTTO

"Rozwiązania zawsze dopasowane"

Indywidualne Podejście

Każdy klient to dla nas niepowtarzalna historia. Nasze doświadczenie uczy nas, że tylko poprzez zrozumienie Twoich potrzeb możemy dostarczyć rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

Słuchamy Was - klientów

Twój głos ma znaczenie! Każdy feedback, sugestia czy uwaga są dla nas cennym źródłem inspiracji do ciągłego doskonalenia naszych produktów/usług.

Przystępne ceny

Liczymy i kalkulujemy rozwiązanie tak, aby produkt kosztowo dopasowywał się do Waszych możliwości. W razie potrzeby mógł być rozbudowywany wraz z Waszym rozwojem!

Idealne dopasowanie

Dopasowujemy materiały, podzespoły tak, aby spełniały najwyższe wymogi jakościowe i bezpieczeństwa dla Waszej satysfakcji i długoletniej eksploatacji!

PRZYSZŁOŚĆ

Patrzymy w przyszłość z odwagą i otwartością

Nasza firma z pełnym zaangażowaniem podąża w kierunku przyszłości, otwierając się na innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy zdecydowanie zaangażowani w ekologię, dążąc do zrównoważonego rozwoju i minimalizacji wpływu na środowisko. Zdecydowanie stawiamy na nowoczesne technologie oparte na wodorze , widząc w nich potencjał oraz kluczowy czynnik napędzający naszą działalność w przyszłości.

FILM

Zobacz na własne oczy kim jesteśmy oraz jak wpływamy na lokalną społeczność!

Dołącz do grona naszych klientów, którzy nie tylko znaleźli w nas partnera w dziedzinie zbiorników, ale także budują trwałe relacje biznesowe.