Targi AERO Friedrichshafen 17-20 kwiecień 2024!

Targi Aero Friedrichshafen to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży lotniczej, które corocznie gromadzi tysiące profesjonalistów i entuzjastów lotnictwa z całego świata. Odbywające się w Niemczech w Friedrichshafen. Targi specjalizują się w prezentacji najnowszych osiągnięć w lotnictwie sportowym, lekkich samolotach, szybowcach, ultralekkich statkach powietrznych oraz technologiach związanych z lotnictwem.

Na targach Aero Friedrichshafen uczestnicy mogą zobaczyć najnowsze modele samolotów, śmigłowców, szybowców, dronów oraz innych statków powietrznych, prezentowane przez wiodących producentów i dostawców z całego świata. Ponadto, odbywają się liczne prezentacje, seminaria, konferencje oraz pokazy lotnicze, które pozwalają na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży.

Jako firma, mamy przyjemność poinformować, że będziemy obecni na targach Aero Friedrichshafen w hali A5, na stoisku 210. Serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofertą. Będziemy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz omówić nasze najnowsze produkty i rozwiązania. Do zobaczenia na targach!

Po więcej informacji w temacie targów, zapraszamy na stronę internetową organizatora – https://www.aero-expo.com/.